І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... https://nashidorogy.ukraine7.com/forum-f13/tema-t66.htm
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у FACEBOOK

 

 Чумакування Discovery 15 – 19 серпня

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Чумакування Discovery 15 – 19 серпня Empty
ПовідомленняТема: Чумакування Discovery 15 – 19 серпня   Чумакування Discovery 15 – 19 серпня EmptyЧт Лип 26 2012, 22:03

Збираюсь відправитись... точніше вже точно, ну принаймні записався
Більше інформації тута: http://www.pohid.te.ua/schedule/view/29

Може в когось є бажання приєднатися Wink

P.S. Меню вегетаріанське (включаючи рибу), але з собою можна брати що завгодно - я про їжу Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Чумакування Discovery 15 – 19 серпня Empty
ПовідомленняТема: Re: Чумакування Discovery 15 – 19 серпня   Чумакування Discovery 15 – 19 серпня EmptyЧт Серп 23 2012, 19:29

Як це все було.
Було нас 12 чоловік + маленька дев'ятимісячна дівчинка Smile. Чесно кажучи очікував, що нас дощем заллє, взяв навіть гідрак. Коли приїхав зі Славиком (Dragonfish) у Тернопіль було досить свіжо, але дощу як не дивно не було, може дощ мене розлюбив Sad. З Тернопіля доїхали до міста Заліщики, невеликий перекус і попливли на каное, у нас було чотири каное і одна карусель Smile - каяк на якому майже всі змогли проїхатися, і судячи з відгуків були дуже задоволені такої можливості - поплавати на каяку. І ось ми на каное, я з Оленою удвох і сумки з їжею, точніше з овочами, у нас же вегетаріанське меню, саме цікаве, що всі не вегетаріанці Smile, але так щоб я вже дуже страждав від цього то ні, але якщо була б курка, то звичайно я б не відмовився Smile. Так, щось я відволікся ..., так ми на каное ..., скажу чесно спочатку не дуже то в мене і виходило капітаном бути, періодично я займався мистецтвом і малював цікаві завитки на воді Smile. І цікаво, що ось ніби пливемо прямо і достатньо трохи «подати» і каное починає повертати і при цьому роблячи досить серйозні зусилля - грибки (ну щоб не табанити зайвий раз) не вдається її вирівняти, але ж потім мені розкрили «секрет» як потрібно правильно вигрібати - просто як би човен потрібно підтягати до себе, а не робити великий грибок по радіусу, після чого управляти стало на багато легше.

У перший день ми пройшли не особливо багато, та й не скажу, що було важче ніж на катамаранах по Бугу, хоча заплив якби вважався спортивним, але якщо хто сплавлявся на катамаранах, то ні яких проблем для нього не складе такий захід то точно. Класні види, досить швидка течія, швидкохідні судна, правда нема того екстриму що був на Черемоші, все досить спокійно, у мене навіть особливо «поранень» не було, що дивно Smile. Під час запливу в перший день іноді йшов дощ, досить цікаве видовище: одягли накидки, зняли, знову одягли, знову зняли і так раз 5-6 Smile. А взагалі, для мене така погода для сплаву просто відмінна, якщо була б спека то довелося б гірше, звичайно вихід є - купання Smile, просто для цього треба причалювати, тому що в каное проблематично з річки забратися, можна всю провізію викупати. У перший день я виявився черговим, так як я готую не погано Smile, то всі казани після їжі діставалися мені - так цікава це робота казаномийки Smile.

Другий день був досить цікавий, ми пройшли найбільшу відстань, з усіх днів, було кілька причин - в перший день ми пройшли менше ніж заплановано, та й ні як не могли знайти місце для стоянки. Спочатку я був на каное, але тут після обіду представилася можливість поплисти на каяку, звичайно ж я не упустив свого шансу. Одягнув гідрак, тому що було не дуже жарко і в путь Smile, чесно кажучи я очікував, що буде дуже легко, не тут то було, начебто вантажу особливо і немає, але так щоб набагато легше ніж на каное я б не сказав, а скоріше і важчі, просто інша група м'язів працює, були моменти що було важко, реально важко махати веслом. Та й у гідраку було досить спекотно, так що спочатку довелося зняти верхню частину, але мені реально таки сподобалася хоч і очікував іншого Smile, спочатку маслаєш ... поки всіх не обженеш, потім собі спокійно відпочиваєш розглядаючи всю навколишню красу, потім все повторюється спочатку .... Та й ще коли починає дути зустрічний вітер, то реально починаєш стрибати по хвилях, і тебе повністю обливає водою, ось тут якраз і гідрак був в самий раз, чим швидше гребеш тим більше тебе обдає хвилями і це якраз мені нагадала сплав по Черемоші Smile. Та це був найважчий день по запливу, всі втомилися, але ми знайшли дуже класне місце для стоянки, нарешті ...

У третій день у нас вже було відкриття, ми знайшли дуже класний водоспад у вигляді сходів, коли будуть якісні фотки я обов'язково скину посилання, було дуже цікаво йти по цих сходах вглиб і вглиб, і перед тобою відкриваються все нові і новіше щаблі... До речі мабуть це місць особливо не хто не відвідує, тому що сміття там взагалі не було, та й дійсно ми випадково наткнулися на це місце, з річки вхід в цей водоспад виглядає як якась труба. Та й стоянка в цей день теж було дуже цікава, ущелину з пересохлим водоспадом, який мабуть оживає навесні коли сходить сніг, але це місце явно відомо людям Sad - купа сміття.

У четвертий день нам залишилося проплисти зовсім трохи, і ми вже близько Хотинської фортеці. Дністер став набагато ширше а течія відповідно на багато повільніше, звичайно цікавіше коли течія швидше й легше Wink.
На п'ятий заключний день ми відвідали фортецю, я там вже був - але взимку, і скажу що краще її відвідувати влітку, тому що я зміг побувати в багатьох залах фортеці які не були доступні взимку, не знаю але найдовше я знаходив в залі де були виставлені інструменти тортур, та трохи не по собі коли читаєш як ці штуки були використані, а особливо мене вразило, що один з цих способів катування (не пам'ятаю як називається) останній раз був застосований в 1975 - жестяк.
Реально був класний заплив, хоча і не дуже екстремальний, хоча екстриму можна було додати, шляхом навмисного перекидання каяка, але чогось я так цього і не зробив Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
GTat
Admin
Admin
GTat


К-ть повідомлень : 560
Дата регистрации : 15.04.2010
Звідки : Львів (Вінниця)

Чумакування Discovery 15 – 19 серпня Empty
ПовідомленняТема: Re: Чумакування Discovery 15 – 19 серпня   Чумакування Discovery 15 – 19 серпня EmptyЧт Серп 30 2012, 23:20

Чумакування Discovery 15 – 19 серпня DSC_0480

Фото від тернополян

Андрюха, не переставай писати звіти - в тебе то класно виходить Ok

Повернутися до початку Перейти донизу
http://nashidorogy.blogspot.com/
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Чумакування Discovery 15 – 19 серпня Empty
ПовідомленняТема: Re: Чумакування Discovery 15 – 19 серпня   Чумакування Discovery 15 – 19 серпня EmptyПт Серп 31 2012, 08:32

GTat пише:

Андрюха, не переставай писати звіти - в тебе то класно виходить Ok

Домовились Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
borman
Наш товариш
Наш товариш



К-ть повідомлень : 42
Дата регистрации : 10.07.2010
Звідки : Тернопіль

Чумакування Discovery 15 – 19 серпня Empty
ПовідомленняТема: Re: Чумакування Discovery 15 – 19 серпня   Чумакування Discovery 15 – 19 серпня EmptyПт Серп 31 2012, 12:44

і ходити в походи. В тебе це теж гарно виходить, та й буде про що писати :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Чумакування Discovery 15 – 19 серпня Empty
ПовідомленняТема: Re: Чумакування Discovery 15 – 19 серпня   Чумакування Discovery 15 – 19 серпня EmptyПт Серп 31 2012, 13:28

borman пише:
і ходити в походи. В тебе це теж гарно виходить, та й буде про що писати :-)

Так Smile без цього точно нічого не напишеш
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Чумакування Discovery 15 – 19 серпня Empty
ПовідомленняТема: Re: Чумакування Discovery 15 – 19 серпня   Чумакування Discovery 15 – 19 серпня Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чумакування Discovery 15 – 19 серпня
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Бакота. 24-26 серпня 2013
» Запрошую приєднатись до чумакування на Дністрі 2-9 липня
» Дитяче чумакування на Дністрі
» Чумакування: на Дністер з татом (3 дні) // 27-29 червня
» Семінар з екобудівництва у кемпі "Білий Бізон"//25-30 серпня

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Спортивний туризм :: Водний туризм-
Перейти до: