І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... https://nashidorogy.ukraine7.com/forum-f13/tema-t66.htm
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у FACEBOOK

 

 Cьорфінг в Португалії :)

Перейти донизу 
+2
GTat
andriisavin
6 користувачів
АвторПовідомлення
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyСб Жовт 06 2012, 09:50

Ось вирішив написати як я в Португалію вирішив на серфінг поїхати. Вже давно хотів спробувати серфінг, до цього лише на пузі в Ізраїлі катався Smile. Нікого з собою не запрошував, бо мені здавалось, що мала ймовірність, що хтось погодиться, але як взнав пізніше деякі люди на мене обурились, що я не повідомив про свої плани Smile, наступного разу може варто когось запитати. Щось я взагалі останнім часом усіх засмучую, треба з чим щось робити.

Так що буду описувати події по дням, та по бажанню (тобто може і буду пропускати писати в залежності від бажання), не впевнений що хтось буде читати повністю, але ж думаю, що якщо хоча б одна людина буде читати то це вже добре Smile. Останнім часом мене якраз пре писати, до того мені явно не вистачає спілкування Smile, особливо зараз тому що я один поїхав, та не можу спілкуватися з певною людиною(все змінюється Smile). До речі може навіть трохи буде корисної інформації але не багато Wink

То от зібрався, точніше вирішив поїхати, але як завжди в останній час коли вже взяв відпустку, але ж потрібно підготовка, треба ж візу отримати. Можна було б робити все через тур агентство, але я чомусь вирішив робити все сам. То ось розпочалося збирання документів для туристичної візи: бронювання квитків (блін чого я їх одразу не купив тепер після того я отримав візу дорожче є), бронювання місця проживання - це школа серфінга http://www.algarvesurfschool.com/, рахунок з банку(за 6 місяців), довідка з роботи з зазначенням зарплати на англійській мові, дві фотки, і заповнена анкета через сайт посольства http://www.secomunidades.pt/vistos/index.php?option=com_content&view=article&id=171&Itemid=14&lang=en, не знаю чого але сайт визначається як нападницький Smile

Це все добре але я одуплився, що анкету треба заповнити о 23 а о 5-тій наступного дня вже потяг Smile, заповнив, роздрукував. Ось 5 година починаю викликати таксі і нічого, нема вільних машин, це ж Вінниця місто таксистів, що за фігня, вже нервую…, вирішив піти на вулицю і там шукати, і паралельно викликаю – постійна відмова, добре, що біля плаза якраз таксі з’явилось коли я там проходив, і я одразу тути напросився. Тобто початок вже гарний, точніше початок був вже о 23 коли я тільки заповнив анкету. Приїжджаю в Київ в посольство, даю анкету а мене нема в списках, отак … весело, довелося чикати до 12, думаю ну хоч покажу документи, може не все є що треба, але в 12 в мене взяли документи, можна сказати повезло, а то я настроївся їхати вже на наступний день знов до Києва Smile. До речі на їхньому сайті можна подивитьсь як відбувається процес розгляду, але на жаль не можна переглянути результат позитивний чи негативний, є ще телефон (+38 044 287 58 72) але щось вони не підіймають слухавки та на листи (s.cons@embport.kiev.ua) також чогось не відповідають, засланці що можна ще додати.

А от коли отримував візу, 4 жовтня, то все якось спокійно забрав без проблем, правда назад до Вінниця заздалегідь не купив квитки то довелося 3 години чикати на потяг. Квитки купував 5-го а відлітаю 6-го, НЕ робіть так Wink Який можна робити висновок, що треба планувати заздалегідь, і візу мати десь за три тижні до поїздки, не робіть моїх помилок Smile, але чесно кажучи не впевнений, що наступного разу така сама історій не повториться Wink. Мені також розповіли, що там 5-7 якісь страйки будуть, оте цікаво Smile, то приїзд має бути веселим Smile.

Зараз ось у Борисполі чикаю на літак у Мадрит таки я побуваю в Іспанії Wink
Продовження скоріш за все буде… Wink


Останній раз редагувалося: andriisavin (Ср Жовт 10 2012, 10:16), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
GTat
Admin
Admin
GTat


К-ть повідомлень : 560
Дата регистрации : 15.04.2010
Звідки : Львів (Вінниця)

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyСб Жовт 06 2012, 14:24

Гарної тобі подорожі! Чекаємо на продовження Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
http://nashidorogy.blogspot.com/
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyСб Жовт 06 2012, 23:17

Вже весело, літак з Мадрида затримався і я запізнився на осатаній автобус до Лагоса (всього на 10 хвилин), так що тепер доведеться тусити ніч в Лісабоні. Smile Потім більш детально напишу Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
povodator
Наш друг
Наш друг



К-ть повідомлень : 91
Дата регистрации : 08.06.2010
Звідки : Винница
Настроение : Всегда!:)

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyНд Жовт 07 2012, 00:56

Тусить ночь в Лиссабоне!!! Как это звучит!!!!! С нетерпением жду продолжения bounce
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyНд Жовт 07 2012, 02:30

То от я в Лісабоні Smile хотів здати рюкзак на вокзалі, бо реально ходити з речами по місту не дуже то, ага де там нема у них камер схову на станції Sete Rios, реальний такий облом. До речі вокзал та автобусна станція розташовані дуже близько, перейшов на автобусну, посидів на залізних кріслах, бачу о жандарми вже починають ходити, і взагалі відчуваю що я тут явно спати не зможу або речі вкрадуть а бо жандарми мене попросять, і взагалі незручно зовсім, то вирішив піди краще. Полазив по місту (не знаю трохи Тель-Авів мені нагадало), щоб знайти поблизу готель якийсь, до речі людей майже немає і це в 10 годин, знайшов лиши Corinthia Hotel, ну думаю я і так вже нормально не спав довго, що ж робити піду, зняв номер, не знаю навіщо мені двомісний але іншого вільного не було. І що ви думаєте, що значить ніколи не бути в таких готелях, я як кам’яна людина, заходжу у номер а світло блін не вмикається, спускаюсь кажу а в мене щось зі світлом, приходи майстер, а то я картку в спеціальний отвір не вставив – Семен Семенич Smile. І взагалі у ванні дзеркала з анти-запотіванням, спеціальне дзеркало, що збільшує, для гоління…, для мене самий шикарний номер що я колись бачив Smile. Цікаво, що це не випадково запізнився на автобус, щоб більше вражень набратися Smile Ось трохи фото https://plus.google.com/u/0/photos/101723363240066288381/albums/5796340519209624369?hl=uk

Думаю, далі будуть вже пов’язані з природою та серфінгом Smile


Останній раз редагувалося: andriisavin (Ср Жовт 10 2012, 10:17), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyНд Жовт 07 2012, 23:50

Нарешті сьогодні сів в автобус і їду до Лагоса. Автобус дуже класний з кондиціонером та інетом, можна їхати і спілкуватися. А от вчора нормальний інет і не знайшов, може вдалося б забронювати, щось простіше Smile.

Мене забрала з Лагоса дівчина на ім’я Peggy, як працює щось на кшталт менеджером в цій школі, виявилось, що сама вона з Англії вже живе тут 5 років і повертатися якось не збирається Smile.

Умови проживання трохи інш Smile. Сьогодні на жаль на серфінг мені не вдалося попасти проте зміг полазити трохи по Сагресу і трохи познімати. Так полазив, що попав закриту ділянку готелю, міг би запросто в басейні поплавати якщо в мене були плавки Smile.

Цікаві у них розміри фруктів, одразу видно що яблука в них не ростуть.
Я сьогодні зробив дуже важливу річ, точніше я знайшов то, що деякі люди намагаються знайти все своє життя я знайшов баланс.


Останній раз редагувалося: andriisavin (Ср Жовт 10 2012, 10:18), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
povodator
Наш друг
Наш друг



К-ть повідомлень : 91
Дата регистрации : 08.06.2010
Звідки : Винница
Настроение : Всегда!:)

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyПн Жовт 08 2012, 00:31

Баланс? Скорее это воплощенные инь и янь Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyПн Жовт 08 2012, 09:42

povodator пише:
Баланс? Скорее это воплощенные инь и янь Very Happy
Так они как раз и символизируют баланс и гармонию Wink Да удачно я так проходил мимо и не мог их не сфоткать Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyВт Жовт 09 2012, 00:15

Сьогодні відчув (хотів написати «усю» але це навряд) міць океану, так це зовсім не море, я колись був на Азовському а потім на Середземному, то мені Середземне здалося настільки міцним та могутнім, коли піднімало правки до грудей Smile, але океан це зовсім інше, він то починає тебе затягувати до себе в полон, то відкидає, як щось не потрібне, чи навпаки не дозволяє тобі в нього увійти, а потім не хоче відпустити тебе, о мені це щось нагадало Smile. Так це треба там буди щоб реально відчути його велич.

А краєвиди в заворожують, чудовий пляж, пагорби навколо, скелі, ось сюди Ігор треба поїхати вело-похід в Листопаді, чи навіть в Грудні Wink, тут замерзати не доведеться, ну може вночі +5 буде це мінімум. До речі в 5-ти кілометрах від Сегреса знаходиться найпівденніша точка Європи Португалії, це мені розповів Ян з Польши. Та і взагалі вистачає гарних місць на що можна подивитися, правда як і в інший країні Smile.

Сьогфінг, звичайно не вдається все одразу, точніше мало чого вдається, але декілька разів по 5-10 секунд мені вдалося простояти на дошці Smile.

Додав трохи фото Smile, взагалі я не всі додаю, а ще я сьогодні трохи відео познімав, так що коли приїду то покажу, хто захоче подивитись Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyВт Жовт 09 2012, 22:37

На скільки важливе місце в я кому живеш, звичай важливо, але ж в першу чергу це атмосфера в який ти знаходишся, а не наскільки гарні умови, якщо вони задовольняють то цього як з головою Smile, звичайно якщо це викликає дратування, то так це треба змінювати. До чого це я, ось возять нас на пляж в такому роздовбаному джипі, але яка атмосфера, який драйв коли ти в ньому їдиш, в мене до речі є відео Wink, звичайно воно все не передає, але трохи вдалося захопити момент. Треба буде його сфоткати, може Дімону сподобається Smile

Сьогодні вчилися керувати серф-бордом, повороти там усілякі Smile, вже частіше вдається ставати на ноги, все-таки коли навчають це зовсім інше коли ти до всього сам доходиш, хоча в другому випадку є свої переваги ти вже це ніколи це не забудеш Smile, хоча часу пройде більше

То як там ні в кого бажання не виникло серфінг спробувати Wink, це реально класно, головне в перший раз води не нахлібатися, а то бажання зникне одразу Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyЧт Жовт 11 2012, 11:44

Так океан це не море, цікаво, якщо іноді гідрак закатує до колін, то що відбувається з плавками Smile, якщо те саме, що робить капля нікотину з хом’яком то є небезпека вийти в костюмі Адаму Smile

Іноді доволі важко зловити потрібну хвилю, та в загалі треба подолати ряд таких міцних хвиль, щоб зайняти потрібне місце, на тебе пре така міць, якщо заметушишся і поставиш борд трохи не правильно, тебе або відкидає назад, або перевертає з ним. І ось коли ти вже здається там де треба і йде хвиля ти розумієш, що вона пройде мимо, не то ти місце обрав для цієї хвилі, ну нічого зачекаємо іншу Smile, або навпаки ти пливеш до хвилі і бачиш - о то що треба, але ти не встигаєш розвернутися і двометрова хвиля з усього розмажу перекидає тебе та борт і протягую ще 5 метрів і все доводиться повторювати знов. Але на решті в тебе гарна позиція і ти набрав потрібну швидкість, зайняв першу позицію (поза кобри) швидко другу третю і ти або зумів встояти або летиш знов у воду Smile, коли ж зумів встояти це афігене відчуття, але ж треба же розслабитись коли стоїш і треба дивиться лише вперед, донизу не можна, бо якраз туди і полетиш, і все це не так вже й просто Smile.

Реально, узбережжя дуже сильно нагадує Тарханкут, і є дороги (грунт з асфальтом) вздовж нього, так що це можна реально розглядати такий маршрут, його навіть позначено, мною там були помічені німці, які групою якраз шли по маршруту. Взагалі дуже багато англійців і німців. Як мені кажуть - я перший українець, який посилився в цьому серф-таборі Smile, хоча влітку кожних 2 тижні до них приїжджають росіяни. Чесно не дуже розумію чому влітку, зараз набагато краще - температура не настільки висока, людей менше, ціни проживання в два рази дешевше…, якраз такий час то що треба. Мені радять наступний серф-тур провести на Балі, треба подумати про це Smile.
Повернутися до початку Перейти донизу
gemelli
Наш товариш
Наш товариш
gemelli


К-ть повідомлень : 45
Дата регистрации : 22.06.2010
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyЧт Жовт 11 2012, 16:20

Андрію, а яка температура води зараз в океані? І ти хоч скупався без гідрокостюма у ньому?
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyЧт Жовт 11 2012, 21:10

gemelli пише:
Андрію, а яка температура води зараз в океані? І ти хоч скупався без гідрокостюма у ньому?

Температура 18-20, я скупався я думаю не змерз Smile але ж плавки забув Smile

Сьогодні у нас після серфінгу була йога, то пішов невеличкий дощ (5 хвилин не більше), і вийшла веселка, оце клас Smile На жаль не зробив фото.
Повернутися до початку Перейти донизу
taolvi
Наш друг
Наш друг



К-ть повідомлень : 89
Дата регистрации : 17.04.2010
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyПн Жовт 15 2012, 17:20

Фото це добре, але, думаю усі ті чудові миті будуть у твоїй душі, будуть зігрівати тебе зсередини, а це куди краще
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyВт Жовт 16 2012, 01:27

taolvi пише:
Фото це добре, але, думаю усі ті чудові миті будуть у твоїй душі, будуть зігрівати тебе зсередини, а це куди краще

Так, дійсно фото то таке, я ось згадую веселку коли я в перше спробував гірські лижі, ото веселка - повне коло, таке не можливо забути…, глянув на фото вже зовсім інше 10 відсотків від того? що було в реальності.

Сьогодні в Лагосі, тут також є хостел від серф-табору, більш віщого рівня по якості, але Сагрес мені якось більше подобається. В Лагосі щось з балансом не склалося, хоча може це в мене. Але місто дуже гране, увечері особливо (фото на жаль також не вийшло).
Повернутися до початку Перейти донизу
E155
Мандрівник
Мандрівник
E155


К-ть повідомлень : 313
Дата регистрации : 21.04.2010
Звідки : Винница

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyВт Жовт 16 2012, 10:15

povodator пише:
Баланс? Скорее это воплощенные инь и янь Very Happy
Инь и Янь? Скорее правым трубу от сажи уже чистили, а левым еще нет!
Повернутися до початку Перейти донизу
E155
Мандрівник
Мандрівник
E155


К-ть повідомлень : 313
Дата регистрации : 21.04.2010
Звідки : Винница

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyВт Жовт 16 2012, 10:19

Андрей, отличное описание. Молодец!
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) EmptyСр Жовт 17 2012, 19:09

Ось і закінчилися мої пригоди Smile, сьогодні Вінниця зустрічало дощем, але трохи було і сонця, що можна сказати - я в очікуванні нових Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Cьорфінг в Португалії :) Empty
ПовідомленняТема: Re: Cьорфінг в Португалії :)   Cьорфінг в Португалії :) Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Cьорфінг в Португалії :)
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Просто туризм :: Цивілізований туризм-
Перейти до: