І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... https://nashidorogy.ukraine7.com/forum-f13/tema-t66.htm
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у FACEBOOK

 

 Моя армія.

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
M_B
Наш товариш
Наш товариш
M_B


К-ть повідомлень : 29
Дата регистрации : 13.05.2010
Звідки : Вінниця

Моя армія. Empty
ПовідомленняТема: Моя армія.   Моя армія. EmptyПн Вер 05 2011, 20:07

05:30 - Підйом по будильнику, останні збори, сніданок.
06:20 - Вийшов з дому, добиратися до райвійськкомату у Хмільнику (30км)
06:45 - Сів на маршрутку Вінниця-Хмільник.
07:20 - Вийшов у Хмільнику.
07:30 - Добрався до РВК (Повістка була на 7:00, але я їхав першою маршруткою).
07:40 - Робили військовий квиток (Раніше мав лиш довідку, бо не давали бланків, хто не служив).
08:00 - Нас поділили на дві команди (принцип я не поняв, бо підійшов пізніше, був зайнятий з квитком).
08:10 - Нарешті виїхали (були непонятки з АТП, на скільки мав приїхати автобус, але все досить швидко владнали, хоч і не без матів).
08:30 - Гальорка тихо шумить, по салону автобуса розноситься запах бурячанки.
09:30 - Одного хлопчину, який голосно сміявся і розказував всяку всячину зі своєї служби, майор ледь не висадив прямо на дорогу недалеко від Бару. Як в садіку - "В угол поставлю!" Smile
10:00 - Стали на перекур за пару км від Бару.
10:05 - Приїхали на польовий аеродром. Там уже стояв невеличкий автобус із колегами з якогось іншого району. І куча дядьків у військовому вбранні, самі майори та підполковники. Наші дядьки поговорили з тими, і всі дружно поїхали до військової частини.
10:10 - Об"їхали ВЧ А0853 ззаду, до воріт, коло яких вкопана табличка "Пункт прийому поповнення".
10:15 - Першу команду вивели з автобуса, повели в розташування частини. Наш автобус не дуже хотів заводитися, нам сказали сидіти в ньому.
10:25 - Завели автобус, заїхали на територію, стали в тіні. Не так жарко, але скучно і хочеться їсти вже. З вікон видно першу команду - вишикувані перед якоюсь будівлею в дві шеренги. Їм шось довгенько розказували, потім провіряли наплічники (на наявність бухла, очевидно, але у наших нічого не знайшли. Нам збоку було дуже гарно видно, як один з наших, акуратно замотав шось у куртку, і продемострував легальний вміст рюкзака Smile). Кругом ходять важні шишки від капітана до полковника. Бачили прибиральницю, медсестру здоровенну, і пару гарненьких дівчаток, одна в камуфляжі. Довго думали.
10:35 - Наших кудись повели далі (по телефону вияснили пізніше, шо видали форму).
10:40 - Заїхав другий автобус, з нього також вивели частину народу, їх вишикували замість наших. До нас, схоже, нікому немає ніякого діла. Колег з іншого району шмонали, знайшли здорову пляшку горілки. Відібрали, поставили під стіну - там одразу ж намалювалася пара служак, схожих на майорів, і нарізали круги.
11:00 - Вдалині видко пару пацанчиків у шортах, шось красять. Кругом автобуса крутяться наші дядьки в погонах.
11:10 - Зайшов наш майор, оголосив, що ми виграли квиток додому і тут більше нафіг не треба. Виявилося, ми - резервна команда. Везли нас на всяк випадок, якби по інших районах був би недобір.
11:15 - Автобус їде територією частини, бачимо кучу понтонів на "Кразах". Навчально-польові збори справжні (не яблука і не картопля), але нас не беруть. Майор каже, що будуть на тих понтонах їздити, розкладати з них мости через річку, і все таке.
11:20 - Виїхали з ВЧ, поїхали на той же аеродром, де вже були, чекати нашого підполковника (мабуть, він входив у склад комісії по знищенню виявленого у поповнення конфіскату).
12:20 - Дочекалися начальника, вирушили додому.
13:40 - Вийшли з автобуса біля траси М-12, де перехрестя на Кожухів, щоб зекономити годину на транспорті.
13:50 - Сіли на маршрутку Хмільник-Вінниця, хтось зажилив здачу з моєї десятки Smile.
14:15 - Добрався додому. Довго думав. ну, добре, я ПП, хочу - працюю, хочу не працюю. А решта, в кого у повістці було вказано - звільнитися з роботи на 15 днів? А три дні, витрачені на поїздки до воєнкомату і на медогляд? Вже не кажучи про кошти на дорогу туди-сюди. Що то воно було і для чого? Навіть по території ВЧ не походив. Єдиний позитивний момент - тепер у мене є військовий квиток, абсолютно на халяву Smile.
Повернутися до початку Перейти донизу
Volodya
Мандрівник
Мандрівник
Volodya


К-ть повідомлень : 505
Дата регистрации : 21.04.2010
Звідки : Вінниця

Моя армія. Empty
ПовідомленняТема: Re: Моя армія.   Моя армія. EmptyВт Вер 06 2011, 13:19

Максе, твоя вдача знов тебе не підвела...
Very Happy Very Happy Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
E155
Мандрівник
Мандрівник
E155


К-ть повідомлень : 313
Дата регистрации : 21.04.2010
Звідки : Винница

Моя армія. Empty
ПовідомленняТема: Re: Моя армія.   Моя армія. EmptyСр Вер 07 2011, 14:48

M_B пише:

10:25 - ... Довго думали.
Интересно о чем? Smile
А ты с блокнотом по минутам все записывал? Smile
Зачем все это? Как минимум военкомат имеет статистику сколько человек в этом году явилось на сборы и еще - так надо Smile, а вот зачем - не спрашивай.
Повернутися до початку Перейти донизу
M_B
Наш товариш
Наш товариш
M_B


К-ть повідомлень : 29
Дата регистрации : 13.05.2010
Звідки : Вінниця

Моя армія. Empty
ПовідомленняТема: Re: Моя армія.   Моя армія. EmptyСр Вер 07 2011, 18:00

E155 пише:

Интересно о чем? Smile
Про те, що і у ВЧ бувають гарненькі молоденькі дівчатка, звісно! Smile
E155 пише:

А ты с блокнотом по минутам все записывал? Smile
Маю добру пам"ять, якщо і не зійдеться на пару хвилин, то не страшно. Головне - цілісінький день дарма витраченого часу, та ще й вставав удосвіта.
E155 пише:

Зачем все это? Как минимум военкомат имеет статистику сколько человек в этом году явилось на сборы и еще - так надо Smile, а вот зачем - не спрашивай.
Я ще потім бачив нашого прапорщика, що від воєнкомату зостався, то він сам у шоці - каже "придурки зробили резерв 100%, і нікому про то нічого не сказали". Власне, мені цікаво було головне - чи збори справжні, чи "колгоспні" Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
E155
Мандрівник
Мандрівник
E155


К-ть повідомлень : 313
Дата регистрации : 21.04.2010
Звідки : Винница

Моя армія. Empty
ПовідомленняТема: Re: Моя армія.   Моя армія. EmptyСр Вер 07 2011, 18:51

Макс, ты раскрыл буржуинам нашу "главную военную тайну."
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Моя армія. Empty
ПовідомленняТема: Re: Моя армія.   Моя армія. Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Моя армія.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Життя-буття :: Посиденьки-
Перейти до: