І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... https://nashidorogy.ukraine7.com/forum-f13/tema-t66.htm
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у FACEBOOK

 

 Індастріал каякінг або мокрожопі пригоди

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Rock
Новенький
Новенький



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 15.12.2015
Звідки : Умань

Індастріал каякінг або мокрожопі пригоди Empty
ПовідомленняТема: Індастріал каякінг або мокрожопі пригоди   Індастріал каякінг або мокрожопі пригоди EmptyНд Груд 20 2015, 21:05

Вирішив сьогодні розбавити сірий "зимовий" день черговою водною прогулянкою.
Десь я читав, що Києві є кладовище кораблів і знаходиться воно на території заводу "Ленінська кузня", і пройти туди по суші нереально.
Ну, думаю, нереально по суші, піду по воді... Цікаво ж...
Пригрібаю я туди, а там виявляється кораблі не лише хоронили, а і  будували - середні і великі морські траулери... Головний цех такого розміру, що туди цілий квартал п*ятиповерхівок можна запхати разом зі спортмайданчиками. А навколо того цеху, на стапелях, стоять ті самі кораблі... Я так зрозумів, що вони вже нікому не треба. Ми за рибу! То вони там і ржавіють....

Індастріал каякінг або мокрожопі пригоди Ws8zyq

Теж кладовище, тільки на стапелях. Вирішив подивитись поближче. Вийшов на берег там де суда спускали на воду і рейки в воду сходять. Ну і тут прибігає охорона. Об*єкт-то режимний!,- каже. Я, правда, так і не зрозумів в якому він режимі, той об*єкт, бо з виду там все вмерло і папахіваєт.... Але багато камер спостереження, довелось пройти з ними на територію заводу і написати пояснення, що я спортсмен, а не приїхав вкрасти кардан від риболовецького судна.
Розповіли, що минулого літа там п*яний мужик з Гаванського мосту стрибнув (метрів 15 висоти...), а потім вийшов на території заводу і шукав метро...  
Посміялись, попрощались і поки йшли назад я сфотографував той траулер.

Індастріал каякінг або мокрожопі пригоди 5trmb

Далі поїхав шукати кладовище і воно мене зовсім не вразило: три з половиною ржавих корита, навіть фотик лінь було діставати...
А ще на території заводу зберігаються величезні яхти величезного масштабу державних мужів. Одну з них заховали прямо в плавучий док.
І взагалі там зберігається куча плаваючої шобли різних розмірів і ціни, мабуть тому завод досі охороняють.
В кінці затоки припарковані величезні річкові пароплави, а ще показували розвантаження піску з барж.
Ось так день не пройшов даремно і було відкрито великий кусок невідомого.

Пару фото: форум не дозволив (((
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Індастріал каякінг або мокрожопі пригоди
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Пригоди у печері Млинки 24-25.11.2018
» 29-30 березня // каякінг та Стрипі та ЕКОрозвідка
» Каякінг на слаломних каналах Європи (Чехія, Словаччина), початок жовтня

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Просто туризм :: Подорожі вихідного дня-
Перейти до: