І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... https://nashidorogy.ukraine7.com/forum-f13/tema-t66.htm
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у FACEBOOK

 

 Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Dragonfish
Новенький
Новенький
Dragonfish


К-ть повідомлень : 13
Дата регистрации : 05.06.2011
Звідки : Вінниця

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyПт Серп 19 2011, 21:54

Всім привіт

Хочу провести відпустку в поході по Карпатам (приблизно тиждень після 13 вересня). Чи плануються в нашому гурті туристів якісь походи (бажано не вище 2 кс)? А може хтось просто хоче скласти компанію і організуватись своєю невеликою групою?
Повернутися до початку Перейти донизу
filin
Мандрівник
Мандрівник
filin


К-ть повідомлень : 176
Дата регистрации : 25.02.2011
Звідки : Вінниця

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyПт Серп 19 2011, 22:28

оооо, хочу.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://filin-ua.blogspot.com
Dragonfish
Новенький
Новенький
Dragonfish


К-ть повідомлень : 13
Дата регистрации : 05.06.2011
Звідки : Вінниця

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyСб Серп 20 2011, 15:58

Значить, нам залишилось небагато - зібрати ще кілька чоловік, і вибрати собі тижневий маршрут (дякувати Богу - вибирати є з чого)
Маршрут можна один із цих:
http://www.tourclub.com.ua/uk/tours/trekking/
Нам підходять ті, які 6-7 днів
Особисто я схиляюсь до того, що в них називається "Неіснуючим кордоном".
Забиратись дуже високо не планую, адже це вже не липень-серпень.
Я ще проконсультуюсь у знаючого народу
Повернутися до початку Перейти донизу
Dragonfish
Новенький
Новенький
Dragonfish


К-ть повідомлень : 13
Дата регистрации : 05.06.2011
Звідки : Вінниця

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyНд Серп 21 2011, 08:36

Є в мене двоє друзів які не проти приєднатись, але точно ще сказати не можуть.
Повернутися до початку Перейти донизу
filin
Мандрівник
Мандрівник
filin


К-ть повідомлень : 176
Дата регистрации : 25.02.2011
Звідки : Вінниця

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyНд Серп 21 2011, 13:22

Ну маршрут мені в принципі без різниці Smile Горгани цілком влаштовують. Скажете тільки коли брати відпустку і що брати зі спорядження групового.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://filin-ua.blogspot.com
Dragonfish
Новенький
Новенький
Dragonfish


К-ть повідомлень : 13
Дата регистрации : 05.06.2011
Звідки : Вінниця

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyПн Серп 22 2011, 19:28

я замовив собі відпустку на період 13-22 вересня. але можливо мені вдасться скоригувати на +- день і вирушати 11-12 вересня, чи навпаки, перенести на пізнішу дату, так щоб повернутись до 25-го.
Однак пока головну проблему я бачу - це мала кількість бажаючих - 2 сильно бажаючих піти (filin і я), і 2 під сумнівом. Тобто в гіршому випадку може скластись, що прийдеться йти в двох, що не дуже прикольно.
Коли будем знати точну кількість учасників, то тоді буде резонно говорити про колективне спорядження (наприклад про розмір котелка).
Тримісний намет в мене є, а також всякі дрібнички типу пилки, сокирки, каністри для води (10 л)
Повернутися до початку Перейти донизу
Magnetto
Наш товариш
Наш товариш



К-ть повідомлень : 33
Дата регистрации : 28.02.2011
Звідки : Винница

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyВт Серп 23 2011, 22:45

якщо плануєте рухатись за вищевказаним маршрутом - в залежності від настрою і погоди рекомендую спробувати на перевалі легіонів повернути на подишірний, після якого продовжити рух по плайській.

чому рекомендую? після легіонів буде веселий перехід(крутий кам*янистий + грунтовий підйом, в дощову погоду дуже неприємний) жовтим маркером на тавпишірку, на самій тавпишірці кам*яний рельєф + жереб (теж неприємне поєднання в дощ) і біля урочища Пекло буде досить нецікавий підйом через лісоповал, болото і перевернуті дерева.

чому спробувати? я хз що там зараз на плайській, йшли по річці минулого року - було ок.
Повернутися до початку Перейти донизу
M_B
Наш товариш
Наш товариш
M_B


К-ть повідомлень : 29
Дата регистрации : 13.05.2010
Звідки : Вінниця

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyСр Серп 24 2011, 14:17

Я б пішов, тільки 90% ймовірності, що я від 5-го по 19-те вересня буду на військово-польових зборах під Баром.
upd: 10-11 уже запланував на скелі під Житомиром, тож точно не піду.


Останній раз редагувалося: M_B (Чт Вер 08 2011, 22:14), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
filin
Мандрівник
Мандрівник
filin


К-ть повідомлень : 176
Дата регистрации : 25.02.2011
Звідки : Вінниця

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyЧт Вер 08 2011, 16:37

що чути?
Повернутися до початку Перейти донизу
http://filin-ua.blogspot.com
Dragonfish
Новенький
Новенький
Dragonfish


К-ть повідомлень : 13
Дата регистрации : 05.06.2011
Звідки : Вінниця

Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? EmptyПт Вер 09 2011, 11:05

Оскільки інших бажаючих так і не найшлось, мені прийшлось відмовитись від ідеї пройтись по Карпатам.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?   Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня? Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чи планує хтось пройтись по Карпатам, починаючи з другої половини вересня?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Морський похід на каяках стартує 14 вересня
» Змагання каякерів, турнір з канополо у Тернополі 27-28 вересня
» Спортивний похід 1 к/с, Південний Крим, остання декада вересня 2012 р.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Спортивний туризм :: Піший та гірський туризм-
Перейти до: