І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... https://nashidorogy.ukraine7.com/forum-f13/tema-t66.htm
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у FACEBOOK

 

 Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011

Перейти донизу 
+2
Maryanka
svarozhych
6 користувачів
АвторПовідомлення
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyЧт Лип 14 2011, 00:05

Ми їдемо у велопохід вихідного дня подивитися на замки львівської області. Невеликий кілометраж, багато цікавих місць.

Маршрут: Золочів - Верхобуж - Підкамінь - Підгірці - Олесько - Білий Камінь - Золочів.

Дуже схематично маршрут виглядає так:

Переглянути більшу мапу

Час проведення: 16-17 липня 2011 року

Виїзд групи: зустрічаємося на залізничному вокзалі о 03:10 ночі 16 липня 2011 року (!!!). Нам потрібно буде розподілити групове спорядження яке я привезу і розібрати велосипеди (не забувайте про чохли для велосипедів!). Прошу не запізнюватися - потяг чекати не буде. Їхати не довго тому я не брав постіль. Пакуйте спальники не дуже далеко щоб можна було спати у них.

Відстань: ~130 км

Тривалість: 2 дні

Приблизний план походу:

Обов'язково прочитати! Похід проводиться за правилами спортивного велопоходу. Здебільшого це стосується організації руху на маршруті. http://ndf.in.ua/t162-topic.

Заплановані фінансові витрати на цю поїздку будуть 154 гривні з людини (плюс повинен бути запас на особисті витрати - 200-300 гривень!):
  • Дорога до початку маршруту (потяг): 45.98 гривень
  • Дорога від закінчення маршруту (потяг): 45.98 гривень
  • Харчування (приблизно 30 гривень на день): 62 гривні


Харчування: закуплено необхідні продукти на обід, вечерю, сніданок та ще один обід. Візьміть з собою їжі на перший сніданок: бутерброди, овочі, тощо. Щоб поїсти після потяга на початку маршруту. Вечерю у потяг назад купимо безпосередньо перед відправленням. Їжі буде достатньо але якщо вважаєте що вам необхідна додаткова то беріть за бажанням що хочете. Розкладка не містить м'яса - якщо хочете беріть його собі самі. Не забудьте взяти по дві порожні пластикові пляшки (1,5-літрові) щоб набирати у них воду для вечері та сніданку.

Список необхідного спорядження для велопоходу ось тут: список необхідного спорядження та речей для велопоходу.

Список учасників (5):
  1. svarozhych
  2. Maryanka
  3. olhaz
  4. VinSmile
  5. andriisavin


Набір учасників (окрім зазначених) на цей похід вже не планується.

Намети (всього 5 місць):
УчасникНамет (розмір)
svarozhych3
VinSmile2

Погода: http://www.gismeteo.ua/ua/city/daily/12136/.

Перевіряйте свої велосипеди, багажники, баули та інше спорядження.


Останній раз редагувалося: svarozhych (Пт Лип 15 2011, 12:44), всього регувалося 4 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
Maryanka
Новенький
Новенький



К-ть повідомлень : 7
Дата регистрации : 17.12.2010
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyЧт Лип 14 2011, 00:09

Ура! Знову похід Ура
Повернутися до початку Перейти донизу
filin
Мандрівник
Мандрівник
filin


К-ть повідомлень : 176
Дата регистрации : 25.02.2011
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyЧт Лип 14 2011, 09:53

Редьки ви Smile ну хоч покатайтесь там гарно...
Повернутися до початку Перейти донизу
http://filin-ua.blogspot.com
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyПт Лип 15 2011, 12:46

Погода обіцяє бути мокрою: http://www.gismeteo.ua/ua/city/daily/12136/. Потурбуйтеся про відповідний одяг щоб їхати під дощем і переодягнутися у ввечері у сухий одяг.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyПн Лип 18 2011, 12:45

Похід вдало проведено. Дякую учасникам.

Пройдено 141 км.

Маршрут який ми пройшли був прокладений лише за допомогою картографічного матеріалу та інтернет. Через це було декілька несподіванок у вигляді покриття доріги та знайдених декількох неточностей у двухкілометровій мапі. Вже зараз у інтернет знайшов що нова, класна, траса навко Олесько побудована нещодавно у 2008 році і її просто немає на мапі. Деякі з цих несподіванок лише зробили його ще цікавішим, а деякі потрібно буде врахувати у наступних походах цією місцевістю. Але в загальному як для першопроходження цього конкретного маршруту все було чудово.

Похід виявився насиченішим ніж я очікував і ми побачили більше цікавого ніж планували. Деякі цікавинки побачили не у повній мірі через брак часу. Похід став лише ознайомчою екскурсією з львівщиною. Для того щоб роздивитися це все потрібно незрівнянно більше часу. Для нас стала відкриттям природа. Очікували на те що будемо дивитися на замки і таке інше але крім цього ми могли вдосталь намилуватися і надзвичайною природою.

Найбільше відкриття і враження для мене це Підгірці і природа львівщини.

Погода виявилася кращою ніж прогнозували синоптики.

Фотозвіт буде згодом.


Останній раз редагувалося: svarozhych (Пн Лип 18 2011, 15:42), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
Maryanka
Новенький
Новенький



К-ть повідомлень : 7
Дата регистрации : 17.12.2010
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyПн Лип 18 2011, 12:55

Похід був чудовим Very Happy всім дуже дякую за компанію і окремо Ігорю за організацію
Повернутися до початку Перейти донизу
olhaz
Наш друг
Наш друг
olhaz


К-ть повідомлень : 76
Дата регистрации : 22.04.2010
Звідки : Вінниця
Настроение : відмінне

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyПн Лип 18 2011, 14:45

Так, згодна, похід видався на славу! Здивував природою та насиченістю маршруту!
Усім, хто взяв участь, дякую! Усім, кого ця подорож зацікавила, дуже раджу! Ігорю - велике спасибі за розроблення маршруту, групове спорядження та ін. Мар'янці дякую за смачні сніданки-обіди-вечері!
Повернутися до початку Перейти донизу
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyПн Лип 18 2011, 21:13

Так поход був вдалим. Ми були в багатьох класних місцевостях, де можна було взнати до багато цікавої інформації, полазити, чи просто ходити та роздивлятися. Чудова команда і лише одна невеличка сварка.

Дякую Ігорю, що запросив мене, я вже давно хотів поїхати з знайомими (не дуже хотілося з зовсім не знайомою компанією в перший похід), але ні як не вдавалося. Хоча, спочатку, коли Ігор мене запроси я трошки вагався, бо нещодавно повернувся з походу на Кавказ, я здогадувався яка буде реакція моє сім’ї Smile. Але вирішив поїхати і звичайно не жалкую, але трохи засмутив родичів, особливо свого племінника, який дуже хоче поїхати кудись зі мною а я його знову не беру.

При зборці велосипеда, і завантаження його в потяг, я зрозумів, що про цей момент потрібно було розпитати чи взнати більш детально, джгути для кріплення переднього колеса і руля корисна річ, було не дуже приємно коли колесо почало вивалюватись Smile.
В поході я був замикаючий, що мені особливо сподобись, бо це мені давало певну свободу дій, завжди можна трошки відстати перед спусками і проїхати як тобі подається, але треба себе трошки обмежувати в цьому, бо можна добрячи відбити собі боки.
В перший день походу погода для мене була найкраща, не спекотна, все в хмарах але дощу нема. Майже всі вважали, що ось-ось піди дощ, але я чомусь відчував, що не буде ніякого дощу. Дощу не було, але багнюку ми знайшли, спочатку я максимально намагався її уникати, але потім вирішив перевірити свою «коняку» на прохідність, і почав шурувати прямо, не звертаючи. Що я можу сказати, прохідність у велосипеда, як я і здогадувався, доволі добра Smile, але вигляд в мене був не дуже, в номінації свинюка нашої групи я зайняв перше місце: всі штани в багнюці, що там штани, багнюка і на майці і на обличчі Smile, це була перша розплата (ночували ми в місцевості де води поблизу не було). Другу я отримав сьогодні, коли витратив, чотири години щоб привести свій велосипед до нормального стану. Али був і кумедний момент місцеві побачили вмне «свого» і навіть один раз запитали: «Де тут знаходиться клуб «Пленета»?» Smile. Мої найбільші враження в цей день, мабуть - це дорога в лісі, та Підкамень (Скеля „Камінь-велетень” та монастир). До речі монастир доволі небезпечне місце, як я з’ясував Smile.

На другий день, була вже спека, майже не було хмар, пити доводилось набагато більше, літрів з 3 я вклав, як найменше. Але я почував себе абсолютно нормально, минули вже ті дні коли я відчував себе як масло на сонці, і це є добре Smile. Їхали ми переважно в цей день по трасі але, на маю думку, відвідали найбільш цікаві архітектурні пам’ятки: Підгорецький замок та Олеський замок, на жаль не встигли потрапити у Золочівський замок, так що намагались його розгляди на відстані за муром. Також в цей день вдалося взнаки, що це мій перший похід, вибачте за відвертість, але почало боліти заднє місце, але спокійно не хвилюйтесь Smile сьогодні вже все в порядку.

Повертались ми о першій, так сталося що я їхав перший (потрібен був працюючий передній ліхтар), о тут мені зовсім не сподобалося як я їхав. Відверто кажучи їхав як п’яний, так дзеркало на шоломі чи на рулі це корисна річ, бо коли постійно доводиться озиратися чи не повільно або швидко ти їдиш, то трохи важно зберегти прямолінійний напрямок.

Загалом, як можна здогадатися подорож мені дуже сподобалось. Дякую усім за компанію!

P.S. Я не знаю, чи хтось з наших вже бачив, я і сам не бачив, але мені тільки, що повідомили, що в нас в місті почали позначати доріжки для велосипедів Ура
Повернутися до початку Перейти донизу
GTat
Admin
Admin
GTat


К-ть повідомлень : 560
Дата регистрации : 15.04.2010
Звідки : Львів (Вінниця)

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyПн Лип 18 2011, 22:51

Чекаємо на фото.

То andriisavin: в тебе гарний мінізвітик, відкриваємо в тобі нові таланти Smile Ok

P.S. А щодо доріжок - з"явилась на Космонавтів! svarozhych, це перемога! Клас!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://nashidorogy.blogspot.com/
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyВт Лип 19 2011, 09:35

GTat пише:

То andriisavin: в тебе гарний мінізвітик, відкриваємо в тобі нові таланти Smile Ok

Дякую, дуже радий, що комусь сподобалось.
Повернутися до початку Перейти донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyВт Лип 19 2011, 10:15

andriisavin пише:
GTat пише:

То andriisavin: в тебе гарний мінізвітик, відкриваємо в тобі нові таланти Smile Ok

Дякую, дуже радий, що комусь сподобалось.

Чудово написано і чудово передає емоції походу! Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyВт Травень 08 2012, 00:38

Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyВт Травень 08 2012, 08:13

Класні фотки Залік Особливо подобається збирання малини Smile, підловив Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
olhaz
Наш друг
Наш друг
olhaz


К-ть повідомлень : 76
Дата регистрации : 22.04.2010
Звідки : Вінниця
Настроение : відмінне

Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 EmptyВт Травень 08 2012, 09:03

Нарешті! Зелененький, нагадав, якою я була в молодості Smile)))) Чудові фотки
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011   Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Велопохід: Замки Львівщини, липень 2011
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Велопохід по Молдові 2011
» Велопохід 1 к.с. східний Крим, Тарханкут (листопад, 2011)
» Велопохід: Шацькі озера
» Велопохід 1 к.с. Арабатська Стрілка та Крим
» Велопохід по Криму на травневі (2013)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Спортивний туризм :: Вело-туризм-
Перейти до: