І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... https://nashidorogy.ukraine7.com/forum-f13/tema-t66.htm
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у FACEBOOK

 

 Підготовка до спортивного велопоходу

Перейти донизу 
+15
SoulBringer
filin
andriisavin
gangibas
E155
gemelli
amerlin
FamilyMan
Сварус
GTat
TroyChick
olhaz
КаРамба!!!
Lyovka
svarozhych
19 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyСр Лют 23 2011, 22:41

Доброго дня всім!

Навесні цього року я планую організувати та провести спортивний велопохід (або декілька велопоходів) 1 категорії складності за класифікацією Федерації Спортивного Туризму України. Точні дати і маршрути з’являться незабаром.

Основна ідея велопоходу 1 к.с. -
  • познайомитися з особливостями велотуризму і з туризмом взагалі
  • познайомитися з технікою безпеки руху
  • навчитися рухатися в групі
  • оволодіти базовими принципами орієнтування на місцевості
  • отримати досвід участі у багатоденному поході
  • обрати необхідне спорядження для велотуризму
  • гарно провести час Smile


Звичайно більшість цих речей знайома людям які активно катаються і для них це буде узагальнення цих знань. Ну і звичайно ж це просто гарний активний відпочинок, можливість побувати у багатьох цікавих місцях.

По успішному проходженню маршруту всі учасники отримають довідку про проходження походу 1 к.с. У майбутньму це дозволить вам приймати участь у походах вищої категорії складності і бути керівниками походу 1 к.с.

Основні вимоги до учасників:
  • слухатися керівника
  • бажання приймати участь у поході і готуватися до нього
  • наявність велосипеду і необхідного спорядження (готовність придбати або знайти на час походу все необхідне)
  • фізична підготовка і здоров’я яке дозволить вам у спокійному темпі проїжджати по 30-70 кілометрів у день
  • відмова від вживання алкоголю та тютюну на час походу
  • не лаятися
  • готовність до фінансових витрат пов’язаних з організацією походу (квитки, їжа, тощо)
  • бажано мати мінімальний туристичний досвід (ночівля у наметі, приготування їжі на багатті, тощо)


Перед початком походу я планую провести зустрічі з майбутніми учасниками, провести декілька занять по підготовці та з’їздити у невеликий похід вихідного дня.

Запрошую всіх бажаючих прийняти участь прийняти участь у підготовці до велопоходу.

У цій темі я буду публікувати матеріали по підготовці.

Всі питання задавайте у цій темі або пишіть мені на igor.zelenyi@gmail.com .

Основна ідея для мене це хоч трохи підняти і популяризувати спортивний велотуризм у Вінниці. Smile


Останній раз редагувалося: svarozhych (Пт Лют 25 2011, 16:01), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
Lyovka
Наш товариш
Наш товариш
Lyovka


К-ть повідомлень : 34
Дата регистрации : 23.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 00:02

Плюсодин. Дякую за інфу. Слідкуватиму.
Повернутися до початку Перейти донизу
КаРамба!!!
Наш товариш
Наш товариш
КаРамба!!!


К-ть повідомлень : 38
Дата регистрации : 11.11.2010
Звідки : Немирів
Настроение : Бадьорий

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 10:15

+1
Повернутися до початку Перейти донизу
olhaz
Наш друг
Наш друг
olhaz


К-ть повідомлень : 76
Дата регистрации : 22.04.2010
Звідки : Вінниця
Настроение : відмінне

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 10:46

Я попередньо їду Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
TroyChick
Мандрівник
Мандрівник
TroyChick


К-ть повідомлень : 156
Дата регистрации : 19.06.2010
Звідки : Vinnytsya

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 11:48

і я, і я,
того же мнения)))
Повернутися до початку Перейти донизу
GTat
Admin
Admin
GTat


К-ть повідомлень : 560
Дата регистрации : 15.04.2010
Звідки : Львів (Вінниця)

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 12:06

Попередньо їду (точніше скажу пізніше)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://nashidorogy.blogspot.com/
Сварус
Наш товариш
Наш товариш



К-ть повідомлень : 16
Дата регистрации : 24.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 12:23

Записуюсь.
+ Велосипед, рюкзак 35л., велобаул, КЛМН, 1-місна китайська палатка.
- велобагажник під диски, спальник(можна і обійтись...), компас.

Є організаційне питання: що потрібно для реєстрації учасника категоризованого походу і коли вона здійснюватиметься? (маю на увазі "бумажну схему")
Повернутися до початку Перейти донизу
FamilyMan
Наш друг
Наш друг



К-ть повідомлень : 78
Дата регистрации : 24.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 14:10

Я бажаю прийняти участь на оголошених умовах (крім мене іще дружина і дитина, для дитини 50-60 км на день - норма, їздили і більше 70и).
Між іншим (тьма велопоїздок на вихідні) сім'я має досвід одного велопоходу на три дні Вінниця - Печора - Тиврів - Могилівка - Вінниця з наметом, спальниками і т.п. у 2010/серпень. Велорюкзаки, рюкзаки і все інше для походу з ночівлею маємо. Тільки от з спальниками - в залежності від температури на вулиці, хоча є термобілизна.
Повернутися до початку Перейти донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 15:16

Сварус пише:
Записуюсь.
+ Велосипед, рюкзак 35л., велобаул, КЛМН, 1-місна китайська палатка.
- велобагажник під диски, спальник(можна і обійтись...), компас.

Є організаційне питання: що потрібно для реєстрації учасника категоризованого походу і коли вона здійснюватиметься? (маю на увазі "бумажну схему")

Вітаю!
Я сформую вимоги до спорядження і викладу їх тут.

Для реєстрації потрібно буде заповнити маршрутну книжку і зареєструвати її у МКК (Маршрутно Кваліфікаційній Комісії). Учасникам достатньо просто надати керівнику інформацію про себе. Все оформлює керівник походу. Про всі етапи оформлення буду інформувати всіх учасників.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 15:24

FamilyMan пише:
Я бажаю прийняти участь на оголошених умовах (крім мене іще дружина і дитина, для дитини 50-60 км на день - норма, їздили і більше 70и).
Між іншим (тьма велопоїздок на вихідні) сім'я має досвід одного велопоходу на три дні Вінниця - Печора - Тиврів - Могилівка - Вінниця з наметом, спальниками і т.п. у 2010/серпень. Велорюкзаки, рюкзаки і все інше для походу з ночівлею маємо. Тільки от з спальниками - в залежності від температури на вулиці, хоча є термобілизна.

Вітаю!
А який вік дитини? У велопоході 1 к.с. діти можуть приймати участь з починаючи з 13 років.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
Lyovka
Наш товариш
Наш товариш
Lyovka


К-ть повідомлень : 34
Дата регистрации : 23.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 15:44

Бачу, зацікавлених осіб більшає.
Яка межа кількості учасників?
Повернутися до початку Перейти донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 15:51

Lyovka пише:
Бачу, зацікавлених осіб більшає.
Яка межа кількості учасників?
У нас це буде десь 10 учасників +- 2. Я сподіваюся, що все ж таки зможу провести два походи і всі бажаючі зможуть прийняти участь.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
FamilyMan
Наш друг
Наш друг



К-ть повідомлень : 78
Дата регистрации : 24.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 16:06

svarozhych пише:
FamilyMan пише:
Я бажаю прийняти участь на оголошених умовах (крім мене іще дружина і дитина, для дитини 50-60 км на день - норма, їздили і більше 70и).
Між іншим (тьма велопоїздок на вихідні) сім'я має досвід одного велопоходу на три дні Вінниця - Печора - Тиврів - Могилівка - Вінниця з наметом, спальниками і т.п. у 2010/серпень. Велорюкзаки, рюкзаки і все інше для походу з ночівлею маємо. Тільки от з спальниками - в залежності від температури на вулиці, хоча є термобілизна.

Вітаю!
А який вік дитини? У велопоході 1 к.с. діти можуть приймати участь з починаючи з 13 років.
На жаль нам тільки 7 виповнилося affraid
Але ми вже повних два сезони відкатали.
І у Печору їздили на три дні. Відстань: 76.6 (8:45 - 19:30), 36 (12:20 - 18:20), 56.2 (10:30-19:20, у дорозі 05:06).
Повернутися до початку Перейти донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 16:20

FamilyMan пише:
svarozhych пише:
Вітаю!
А який вік дитини? У велопоході 1 к.с. діти можуть приймати участь з починаючи з 13 років.
На жаль нам тільки 7 виповнилося affraid
Але ми вже повних два сезони відкатали.
І у Печору їздили на три дні. Відстань: 76.6 (8:45 - 19:30), 36 (12:20 - 18:20), 56.2 (10:30-19:20, у дорозі 05:06).
Я розумію і підтримую ваше бажання але у такому складі ми не зможемо зареєструвати похід у МКК. Вони просто нас не випустят і я, далебі, не хочу брати на себе відповідальність. До речі, є окрема методика проведення спортивних походів для дітей. Там зовсім інші вимоги. Всі ці правила придумані насамперед для безпеки туристів, нормованого навантаження у відповідності до віку та підготовки, та успішного проходження всього маршруту всією групою.


Останній раз редагувалося: svarozhych (Чт Лют 24 2011, 16:21), всього регувалося 1 раз(-и) (Причина : Виправлені помилки)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
Сварус
Наш товариш
Наш товариш



К-ть повідомлень : 16
Дата регистрации : 24.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 16:32

Lyovka пише:
Бачу, зацікавлених осіб більшає.
Яка межа кількості учасників?
А по-моєму навпаки тільки маленька кількість від тих що шуміли на Вінбайку про ортимання "бамажки" тут засвітились Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
amerlin
Мандрівник
Мандрівник
amerlin


К-ть повідомлень : 123
Дата регистрации : 21.04.2010
Звідки : Вінниця-Павлівка
Настроение : файний

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 16:52

Хочу підтримати FamilyMan. Як на мене, то дитину можна і варто брати у велопохід, але просто в документах не заявляти її персону. Вас же МКК не буде випускати від лінії "Старт" і чекати на лінії "Фініш" при цьому перераховуючи як курчат. А відповідальність моральну, матеріальну і фізичну за дитину несуть батьки. Тим більше важкувато самим їхати в похід, якщо не має з ким залишити маля.
Повернутися до початку Перейти донизу
gemelli
Наш товариш
Наш товариш
gemelli


К-ть повідомлень : 45
Дата регистрации : 22.06.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 16:57

А як на мене, це не допустимо. Відповідальність за дитину без реєстрації може і несуть батьки, а за успішність походу - керівник.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сварус
Наш товариш
Наш товариш



К-ть повідомлень : 16
Дата регистрации : 24.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 17:16

Smile А я хочу підтримати Сварожича. Серед іншого було зазначено й "нормоване навантаження у відповідності до віку". Звичайно, І-а категорія це не ІІІ чи ІV, та все ж сам сенс отримувати категорію для того аби можна було взяти слідуючу... Дитині шести років ІІІ+ категорія, думаю, не під силу. Тоді й немає жодного принципового значення аби дитина отримувала "наперід" першу категорію. Світ не сходиться на категоризованих походах, які проводитиме Сварожич, і суть їх, як я розумію, дати можливість іншим людям отримати "бумажки" для руху вперід, перш за все. Так як справді більшість з нас вже давно і не раз їздили і І і ІІ категорії...в тому числі і син FamilyMan. Але в даному випадку основна ціль - "бумажки"...
Повернутися до початку Перейти донизу
GTat
Admin
Admin
GTat


К-ть повідомлень : 560
Дата регистрации : 15.04.2010
Звідки : Львів (Вінниця)

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 17:21

Останнє слово, звичайно, за керівником. Напишу мої думки вголос:
- правила МКК писалися не з хворої голови, а задля безпеки
- вело маршрут пролягає трасами автодоріг, тим самим для дітей це більш небезпечно, ані ж ті самі піші маршрути
- якщо дитина по якихось причинах не потягне похід, то в батьків є ризик зійти з маршруту
- попередній пункт - ризик для групи, що вона не в повному складі пройде маршрут, тобто категорія не буде зарахована
- з психологічної та фізичної точки зору це є дещо небезпечно для дитини - дитина з відчуття відповідальності, що її взяли з дорослими, може не сказати, що перевтомилася (це ми бачили з досвіду в пішому поході). Крім того діти гірше оцінюють свій поточний стан, аніж дорослі
- ну і фактор погоди ніхто не відміняв - а якщо весь похід буде дощ?

А дитині FamilyMan, звичайно, повага, молодець! Клас!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://nashidorogy.blogspot.com/
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 17:29

Я розумію, що МКК не буде нас перераховувати але я не хочу порушувати встановлені правила і не хочу йти у похід з незаявленими учасниками.

Врешті решт, успішність походу це не лише коли в кінці всі отримали довідку про проходження. Це ще коли всі гарно покатались і реалізували те що планували. А коли береш у похід потенційно непідготовлених учасників то з маршруту може зійти вся група. А люди для цього відпустки брали, готувалися, гроші витратили і час...
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
GTat
Admin
Admin
GTat


К-ть повідомлень : 560
Дата регистрации : 15.04.2010
Звідки : Львів (Вінниця)

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 17:34

Витяг з правил МКК:
"Учасник походу зобов'язаний:
- своєчасно виконувати вказівки керівника походу;
- знати про ступінь небезпеки і ризику для здоров’я та життя при проходженні маршруту, що засвідчується підписом в відповідній графі маршрутної книжки;
- під час підготовки до походу отримати допуск лікаря до участі в змаганнях СП та страховий поліс. дійсний на час проведення заходу;
- своєчасно інформувати керівника походу про погіршення стану здоров'я;
- брати участь у підготовці походу, тренуваннях та складанні звіту."
Повернутися до початку Перейти донизу
http://nashidorogy.blogspot.com/
FamilyMan
Наш друг
Наш друг



К-ть повідомлень : 78
Дата регистрации : 24.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 18:09

Сварус пише:
Smile А я хочу підтримати Сварожича. Серед іншого було зазначено й "нормоване навантаження у відповідності до віку". Звичайно, І-а категорія це не ІІІ чи ІV, та все ж сам сенс отримувати категорію для того аби можна було взяти слідуючу... Дитині шести років ІІІ+ категорія, думаю, не під силу. Тоді й немає жодного принципового значення аби дитина отримувала "наперід" першу категорію. Світ не сходиться на категоризованих походах, які проводитиме Сварожич, і суть їх, як я розумію, дати можливість іншим людям отримати "бумажки" для руху вперід, перш за все. Так як справді більшість з нас вже давно і не раз їздили і І і ІІ категорії...в тому числі і син FamilyMan. Але в даному випадку основна ціль - "бумажки"...

Я звичайно вибачаюсь, але у мене дочка Smile , ось ми у поході того року (другий день, в районі Рогозної, район Тивріва - не самий легкий відрізок позаду):
Підготовка до спортивного велопоходу IMG_4750

І ще одне, для мене головне не стільки "папірець" - скільки компанія і досвід. А дитина - вона сама вибирає, їхати їй з нами чи ні. Якщо до походу вона не вкатається (тестовий прогін ніхто ж не відміняв?), то і сама нікуди не поїде. Хоча в такому випадку, як вірно зазначила громада, батьки не поїдуть теж.

Хоча звичайно останнє слово за керівником.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сварус
Наш товариш
Наш товариш



К-ть повідомлень : 16
Дата регистрации : 24.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 18:38

FamilyMan пише:
Я звичайно вибачаюсь, але у мене дочка Smile
Ой, прошу вибачення, мені чомусь в таких випадках Філінова сім'я завжди на автоматі, а ваших фірмових приготувань страв і покатух так і не доводилось відвідати, хоч і дуже хотілось Бівак
Повернутися до початку Перейти донизу
FamilyMan
Наш друг
Наш друг



К-ть повідомлень : 78
Дата регистрации : 24.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 19:31

Сварус пише:
FamilyMan пише:
Я звичайно вибачаюсь, але у мене дочка Smile
Ой, прошу вибачення, мені чомусь в таких випадках Філінова сім'я завжди на автоматі, а ваших фірмових приготувань страв і покатух так і не доводилось відвідати, хоч і дуже хотілось Бівак

Та нічого, Філін теж, гадаю, мріє приєднатися, але мовчить поки Wink
З приводу страв і покатух - іще ж не вечір - попереду все життя Very Happy

Дуже влучна замальовка.
Повернутися до початку Перейти донизу
E155
Мандрівник
Мандрівник
E155


К-ть повідомлень : 313
Дата регистрации : 21.04.2010
Звідки : Винница

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 21:20

Предварительно участвую 30 квітня - 3 травня
Второй тоже хотел бы, но не уверен что будет отпуск.


Останній раз редагувалося: E155 (Пт Лют 25 2011, 11:50), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
gangibas
Новенький
Новенький



К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 24.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyЧт Лют 24 2011, 23:36

+1. Хочу к вам присоединиться.
Повернутися до початку Перейти донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 00:18

Створені теми для велопоходів до яких ми будемо готуватися у цій темі:

30 квітня - 3 травня: Велопохід 1 к.с. Південне Поділля, Бакота, Дністер, Хотин, Кам’янець

14 - 22 травня: Велопохід 1 к.с. Арабатська Стрілка та Крим


Останній раз редагувалося: svarozhych (Пт Лют 25 2011, 10:10), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 00:25

FamilyMan пише:
Сварус пише:
Smile А я хочу підтримати Сварожича. Серед іншого було зазначено й "нормоване навантаження у відповідності до віку". Звичайно, І-а категорія це не ІІІ чи ІV, та все ж сам сенс отримувати категорію для того аби можна було взяти слідуючу... Дитині шести років ІІІ+ категорія, думаю, не під силу. Тоді й немає жодного принципового значення аби дитина отримувала "наперід" першу категорію. Світ не сходиться на категоризованих походах, які проводитиме Сварожич, і суть їх, як я розумію, дати можливість іншим людям отримати "бумажки" для руху вперід, перш за все. Так як справді більшість з нас вже давно і не раз їздили і І і ІІ категорії...в тому числі і син FamilyMan. Але в даному випадку основна ціль - "бумажки"...

Я звичайно вибачаюсь, але у мене дочка Smile , ось ми у поході того року (другий день, в районі Рогозної, район Тивріва - не самий легкий відрізок позаду):

І ще одне, для мене головне не стільки "папірець" - скільки компанія і досвід. А дитина - вона сама вибирає, їхати їй з нами чи ні. Якщо до походу вона не вкатається (тестовий прогін ніхто ж не відміняв?), то і сама нікуди не поїде. Хоча в такому випадку, як вірно зазначила громада, батьки не поїдуть теж.

Хоча звичайно останнє слово за керівником.

Я знаю кожен із запропонованих маршрутів і можу сказати, що вони хоча і не супер складні але 7-річну дівчинку не можу взяти у ці походи. Вибачте.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
Lyovka
Наш товариш
Наш товариш
Lyovka


К-ть повідомлень : 34
Дата регистрации : 23.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 00:45

Щодо а-ля кваліфікаційних одноденних походів. Цікаво дізнатись детальніше, що саме це має бути - повноцінний похід із спорядженням, баулами тощо, чи просто тривала покатуха на день. А також їх маршрути, якщо вже такі є.
Повернутися до початку Перейти донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 01:02

Lyovka пише:
Щодо а-ля кваліфікаційних одноденних походів. Цікаво дізнатись детальніше, що саме це має бути - повноцінний похід із спорядженням, баулами тощо, чи просто тривала покатуха на день. А також їх маршрути, якщо вже такі є.
Гарне запитання. Я думаю над цим. Хотілося б звичайно щоб це був повноцінний невеликий похід вихідного дня. Є ідея невеликого ПВД по замкам у львівській області, або може Долина Нарцисів, або ж по Вінницькі області та Південному Бугу на вихідні покататися. Але нічого конкретного поки що не буду обіцяти.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 01:46

Створена тема: список необхідного спорядження та речей для велопоходу. Обговорюємо спорядження та речі у створеній темі.

Прошу уважно прочитати!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 06:33

Я також хотів би спробувати, залишилось тільки купити все спорядження включаючи велосипед Very Happy .
Повернутися до початку Перейти донизу
GTat
Admin
Admin
GTat


К-ть повідомлень : 560
Дата регистрации : 15.04.2010
Звідки : Львів (Вінниця)

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 08:45

andriisavin пише:
Я також хотів би спробувати, залишилось тільки купити все спорядження включаючи велосипед Very Happy .

Зазвичай у велохаусі знижки до 1 березня на вело. Якщо вже не має, або не встигнеш, є картка на знижку 9%. Щодо решти веломагазинів - питай учаників форому, може в кого є які знижки
Повернутися до початку Перейти донизу
http://nashidorogy.blogspot.com/
filin
Мандрівник
Мандрівник
filin


К-ть повідомлень : 176
Дата регистрации : 25.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 09:15

FamilyMan пише:
Сварус пише:
FamilyMan пише:
Я звичайно вибачаюсь, але у мене дочка Smile
Ой, прошу вибачення, мені чомусь в таких випадках Філінова сім'я завжди на автоматі, а ваших фірмових приготувань страв і покатух так і не доводилось відвідати, хоч і дуже хотілось Бівак

Та нічого, Філін теж, гадаю, мріє приєднатися, але мовчить поки Wink
Так, мовчу, бо не було ще конкретних пропозицій. Тепер є, буду уточняти що з роботами на ці дні... Хотілось би на арабатку, сам розглядав такий маршрут як один із варіантрів походів на цей рік, але побачимо. Попередньо я +1 чи навіть +2.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://filin-ua.blogspot.com
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 09:39

GTat пише:
andriisavin пише:
Я також хотів би спробувати, залишилось тільки купити все спорядження включаючи велосипед Very Happy .

Зазвичай у велохаусі знижки до 1 березня на вело. Якщо вже не має, або не встигнеш, є картка на знижку 9%. Щодо решти веломагазинів - питай учаників форому, може в кого є які знижки

Дякую за інформацію! Дякую
Повернутися до початку Перейти донизу
olhaz
Наш друг
Наш друг
olhaz


К-ть повідомлень : 76
Дата регистрации : 22.04.2010
Звідки : Вінниця
Настроение : відмінне

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 10:22

У перший їду стовідсотково, якщо не трапиться чогось непередбачуваного!
У другий теж хочу, але все питання з відпусткою. Я додала ці дати до списку моїх відпусток. Залишилося чекати на підтвердження.
Але попередньо записуй в обидва
Повернутися до початку Перейти донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 10:43

Хочу звернутися до всіх бажаючих: я дуже хотів би бачити у цих велопоходах людей які мають бажання потім теж провести походи.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
SoulBringer
Новенький
Новенький
SoulBringer


К-ть повідомлень : 6
Дата регистрации : 03.09.2010
Звідки : Vinnitsya

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 10:55

Привіт, хочу приєднатись до обох походів.
Головне щоб на роботі вийшло взяти відпустку.

Попередньо записуй в обидва.
Повернутися до початку Перейти донизу
amerlin
Мандрівник
Мандрівник
amerlin


К-ть повідомлень : 123
Дата регистрации : 21.04.2010
Звідки : Вінниця-Павлівка
Настроение : файний

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 14:39

До речі таке питання. А ви хочете через вінницьку МКК випускатись?Чомусь невпевнена чи є вело МКК у нас, оскільки в пішохідний похід випускає пішохідна МКК, в гірський-гірська МКК. Наскільки відомо, в Києві не має вело МКК (http://www.tkg.org.ua/node/20546). Думаю варто з'ясувати через яку випускатись
Повернутися до початку Перейти донизу
Lyovka
Наш товариш
Наш товариш
Lyovka


К-ть повідомлень : 34
Дата регистрации : 23.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 15:00

amerlin пише:
До речі таке питання. А ви хочете через вінницьку МКК випускатись?Чомусь невпевнена чи є вело МКК у нас, оскільки в пішохідний похід випускає пішохідна МКК, в гірський-гірська МКК. Наскільки відомо, в Києві не має вело МКК (http://www.tkg.org.ua/node/20546). Думаю варто з'ясувати через яку випускатись

Можна сказати, що Альма-матер знаходиться у дніпропетровську - це перше.
А друге, - як я правильно зрозумів, МКК прив'язується до спортивних відділів при обласних держ. адміністраціях. У нас такого напряму як велотуризм нема. Поки що.
Повернутися до початку Перейти донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 15:19

amerlin пише:
До речі таке питання. А ви хочете через вінницьку МКК випускатись?Чомусь невпевнена чи є вело МКК у нас, оскільки в пішохідний похід випускає пішохідна МКК, в гірський-гірська МКК. Наскільки відомо, в Києві не має вело МКК (http://www.tkg.org.ua/node/20546). Думаю варто з'ясувати через яку випускатись
Я був у Вінницькому МКК не дуже давно. Спеціально їздив про це дізнаватися. Одиницю вони можуть випустити.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
GTat
Admin
Admin
GTat


К-ть повідомлень : 560
Дата регистрации : 15.04.2010
Звідки : Львів (Вінниця)

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 15:30

Цитата :
Основні вимоги до учасників:...

А як щодо
- не лаятися
- завжди слухатися керівника?

І, можливо, варто написати чим спортивний похід відрізняється від просто походу?
Повернутися до початку Перейти донизу
http://nashidorogy.blogspot.com/
irokez
Новенький
Новенький



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 25.02.2011
Звідки : здалеку

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 15:40

andriisavin пише:
Я також хотів би спробувати, залишилось тільки купити все спорядження включаючи велосипед Very Happy .

можна позичити або взяти в оренду
Повернутися до початку Перейти донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 16:00

GTat пише:
Цитата :
Основні вимоги до учасників:...

А як щодо
- не лаятися
- завжди слухатися керівника?

І, можливо, варто написати чим спортивний похід відрізняється від просто походу?

думаю варто додати це до правил.

з приводу того, що завжди слухатися керівника. я сподіваюся, що люди які збирається у спортивний похід повинні чітко розуміти це. керівник повинен прислуховуватися до думки учасників але останнє слово повинно бути за ним. це стосується не лише велосипедного, а й інших видів туризму (пішохідного, гірського, тощо).

Основана ідея спортивних походів і спортивного туризму взагалі полягає у тому щоб готувати туристів починаючи з новачків і аж до професіоналів. Це характеризується тим що створені чіткі правила організації і проведення походів. Введена класифікація складності (від 1 до 6) походів. При виконанні цих правил турист може потрапити у похід складність якого відповідає його підготовці. Чітка організація дозволяє зменшити ризики які можуть трапитися у поході і гарантувати успішне проходження маршруту у заданий час.
Перше питання яке задає багато людей почувши, наприклад про одиницю: "Та я це за два дні проїду. У чому прикол?". Ідея у тому щоб не лише проїхати\пройти самому, а зробити це з групою пройшовши всі необхідні етапи. І навіть якщо Ви можете проїхати одиницю за два дні - вас не візьмуть у похід 3, 4 або 5-ї категорії без відповідного досвіду. Це особливо актуально коли група збирається з людей з різних міст які ніколи один одного в очі не бачили.

Інколи трапляють люди категорично незгодні з встановленими правилами спортивного туризму. Для таких є безліч варіантів поїхати у похід. організувати свій, поїхати у "покатушку" прийняти участь у комерційному поході.

Тому прошу з розумінням поставитися до вимоги слухатися керівника.

До речі, ще про спортивний туризм. Це вид спорту який дозволяє вам досягнути результатів навіть коли ви вже доросла людина. Наприклад після проходження одиниці при бажанні учасника походу йому присвоюється третій дорослий розряд з спортивного туризму. Для цього потрібно буде оформити деякі документи і книжку спортсмена. Далі ви зможете отримати другий розряд, перший, КМС України, МС України. Smile Якщо у вас буде для цього дійсно велике бажання. Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych


К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 16:06

svarozhych пише:
amerlin пише:
До речі таке питання. А ви хочете через вінницьку МКК випускатись?Чомусь невпевнена чи є вело МКК у нас, оскільки в пішохідний похід випускає пішохідна МКК, в гірський-гірська МКК. Наскільки відомо, в Києві не має вело МКК (http://www.tkg.org.ua/node/20546). Думаю варто з'ясувати через яку випускатись
Я був у Вінницькому МКК не дуже давно. Спеціально їздив про це дізнаватися. Одиницю вони можуть випустити.

я вже злякався, що я тоді їх неправильно зрозумів... щойно розмовляв з головою Вінницької МКК. Наша МКК може випустити одиницю.

Для того щоб МКК могла випускати двійку потрібно щоб у складі комісії були люди з досвідом участі у трійці і керівництвом двійкою. Тому є до чого прагнути. Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
http://veloukraine.blogspot.com
filin
Мандрівник
Мандрівник
filin


К-ть повідомлень : 176
Дата регистрации : 25.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyПт Лют 25 2011, 16:13

з приводу "Та я це за два дні проїду. У чому прикол?" - коли я вперше побачив правила у мене теж така думка промайнула. Але трохи подумавши все стає зрозумілим. Переночувати 1 ніч в наметі і 6 ночей... везти на собі їжі на 2 дні і на 7 днів... зпрогнозувати погоду на 2 дні і взяти лише відповідний мінімум одягу, і на 7 днів... це погодьтесь таки різні речі.

а не слухати керівника це взагалі ... такі товариші нехай шукають комерційні пропозиції і там командують...
Повернутися до початку Перейти донизу
http://filin-ua.blogspot.com
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyНд Лют 27 2011, 15:04

irokez пише:
andriisavin пише:
Я також хотів би спробувати, залишилось тільки купити все спорядження включаючи велосипед Very Happy .

можна позичити або взяти в оренду

Так, можна і так, але велосипед я хочу купити.
Повернутися до початку Перейти донизу
filin
Мандрівник
Мандрівник
filin


К-ть повідомлень : 176
Дата регистрации : 25.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyНд Лют 27 2011, 15:56

От тільки думається що спочатку варто "вкататись", а тоді вже їхати одиничку. Бо щось мні підказує що при покупці вєліка зараз і виїзді в похід в травні, заднє місце може трохи відвалитись. Smile Хоча б відкласти на осінь.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://filin-ua.blogspot.com
andriisavin
Наш друг
Наш друг
andriisavin


К-ть повідомлень : 79
Дата регистрации : 06.01.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyНд Лют 27 2011, 16:56

filin пише:
От тільки думається що спочатку варто "вкататись", а тоді вже їхати одиничку. Бо щось мні підказує що при покупці вєліка зараз і виїзді в похід в травні, заднє місце може трохи відвалитись. Smile Хоча б відкласти на осінь.

Smile так з цим може бути проблема.
Повернутися до початку Перейти донизу
Lyovka
Наш товариш
Наш товариш
Lyovka


К-ть повідомлень : 34
Дата регистрации : 23.02.2011
Звідки : Вінниця

Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу EmptyНд Лют 27 2011, 21:30

До речі, всі ознайомились зі школою Дніпровелоклубу? Якщо ні, то ось: http://dneproveloklub.dp.ua/veloscool.htm
корисно почитати
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Підготовка до спортивного велопоходу Empty
ПовідомленняТема: Re: Підготовка до спортивного велопоходу   Підготовка до спортивного велопоходу Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Підготовка до спортивного велопоходу
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Оформлення спортивного велопоходу у МКК
» Проведення спортивного велопоходу
» Багажник для велопоходу
» Офіційні документи Федерації Спортивного Туризму України
» Список необхідного спорядження та речей для велопоходу

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Спортивний туризм :: Вело-туризм-
Перейти до: